ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА

"НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"

"ЗАПОРІЗЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ"
             
 
 
 
«    Вересень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Погода Запоріжжі » Україна
 
 • Офіційний сайт Президента
 • Кабінет міністрів України
 • Державний комітет ТБ та радіо
 • Суспільне мовлення
 • Національна рада України з питань ТБ та радіо мовлення
 • Верховна рада України


 • Запорiзька Обласна Рада
 • Запорізька мерія
 • Бердянська районна державна адміністрація

 • Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні

 • Газета "Верже"
 • Газета "Запорозька Січ"
 • Газета "Запорізька правда"
 • Газета "Міг"
 • Газета "Субота плюс"
 • Газета "Індустріальне Запоріжжя"
 • Газета "Наше время плюс"

 • Сайти регіональних дирекцій філій ПАТ "НСТУ"

 • Інформаційно-аналітичні передачі

  Інформаційно-аналітичні передачі
  "Відкрита студія"

  хронометраж 1г. 30хв.

  Експертне обговорення діяльності центральних та місцевих органів державної влади в суспільно-політичному, економічному, культурному житті держави. Питання соціального захисту  різних верств населення в т.ч. й ліквідаторів аварії на ЧАЕС, з якої минуло 30 років, переселенців із зони АТО. Ралізація програми  медико-санітарних і оздоровчих заходів.  Питання  протидії інформаційним війнам та захисту від маніпулювання суспільної свідомостю в державі, боротьби з корупцією, організованою злочинністю, тероризмом.

   

  Ефір: середа о 19.30, повтор у неділю о 09.55   

  "Телекур'єр"


  Інформаційна програма новин подає оперативні матеріали  про життя країни на соціально-економічну тематику з врахуванням особливостей регіону та його аграрного, промислового потенціалу. Інформація, присвячена розвитку громадянького суспільства.

  хронометраж 20хв.


  Ефір: з понеділка по п'ятницю о 19.00;

  з вівторка по суботу о 07.05 


  Оперативні повідомлення про події, новини, що відбулися в місті та області, країні у першій половині дня. Інформаційні сюжети з брифінгів,  круглих столів , на яких йшлося про стан справ у економіці та інших сферах життєдіяльності регіону.

  хронометраж 10хв.


  Ефір: з понеділка по п'ятницю о 16.00;  До випуску новин окрім тем, що висвітлювалися, додаються відеосюжети, що розповідають про події, які відбулися за годину - другу до виходу в ефір цієї інформаційної програми.

  хронометраж 20хв.


  Ефір: з понеділка по п'ятницю о 22.00;

  з вівторка по суботу о 09.30 
   

  "Знак запитання"

  хронометраж 1г. 30хв.

  Прямоефірна дискусія з питань, які не мають однозначної відповіді у суспільстві, але є важливими для подальшого ефективного розвитку держави. Що зроблено за роки незалежності України? Досягнення і недоліки Конституції України. Програма у форматі форумного обговорення - вільний мікрофон  для горизонтальної комунікації, представлення громадських ініціатив та рухів, насамперед молодіжних, які плекають почуття єдності у різноманітті і надихають глядачів усвідомленням, що  ми-різні, але ми-разом! 

   

  Ефір: у четвер о 19.30, повтор у суботу о 14.40   


  "Знак запитання. Післямова"

  хронометраж 26хв.

  Висновки та шляхи вирішення проблем, що розглядались в прямому ефірі ток-шоу «Знак запитання»    Коментарі фахівців   та експертів для повнішого розкриття теми та проблеми програми.  Важливою соціологічною та політологічною інформацією стають результати інтерактивного голосування, які потребують фахового коментарю.   Надаються відповіді на телефонні запитання, які були при прийняті під час прямого ефіру від глядачів. Коментуються подальші кроки вирішення проблем.

   

  Ефір: у понеділок о 19.30, повтор у неділю о 14.35   

  "Європейський вимір"

  хронометраж 13хв.

  Висвітлення ходу реалізації плану заходів та актуальних питань європейської інтеграції України, виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Співробітництво України з НАТО.

   

  Ефір: у середу о 21.35, повтор у четвер о 16.55   

  "Я й це"

  хронометраж 26хв.

  Обговорення актуальних суспільних проблем та вивчення громадської думки щодо актуальних сьогоденних проблем розвитку громадянського суспільства та участі громадськості в суспільно-політичних процесах, що відбуваються в країні. Обговорення заходів, спрямованих на захист інформаційної безпеки України.

   

  Ефір: у суботу о 19.30,  у вівторок о 16.35   

  "Час змін"

  хронометраж 26хв.

  Аналітична програма про висвітлення ходу реформ в Україні. Коментарі,  роз'яснення фахівців різних галузей народного господарства стосовно шляхів успішної реалізації останніх законодавчих актів вищих органів державної влади. Реформування місцевого самоврядування та питаня  децентралізації влади.

   

  Ефір: субота о 18.30, середа о 16.35   

  "По суті"

  хронометраж 1г. 30хв.

  Розглядаються питання економічного, політичного напрямку, про хід  змін у різних сферах діяльності, а також громадське обговорення актуальних суспільних проблем та вивчення громадської думки про шляхи їх розв’язання. Соціальні питання компенсаціних витрат на оплату комунальних послуг в умовах підвищення тарифів. Обговорення питань інформаційної безпеки країни, протидії інформаційній агресії з боку Російської Федерації, об'єднання української нації довкола незалежності та соборності України.

   

  Ефір: вівторок о 19.30, повтор у неділю о 15.15   

  "Зауваження до влади"

  хронометраж 26хв.

  Інтерв'ю, коментарі фахівців щодо вирішення проблем з якими звертаються телеглядачі стосовно роботи житлово-комунального господарства міста, області. Репортажі з місця подій за участю представників влади та мешканців регіону. Питання соціального закисту різних категорій громадян. Юридичні консультації, відповіді фахівців, запитання глядачів.

   

  Ефір: понеділок о 21.15, повтор у п'ятницю о 16.35   

  "Спортивні новини"

  хронометраж 5хв.

  Студійний щоденний блок новин, присвячених найбільш помітним подіям спортивного життя Запоріжжя та області. Програма про фізичну культуру і фізичне виховання, пропагування здорового способу життя.

   

  Ефір: з понеділка по п'ятницю о 19.25, повтор у 22.25   

  "Погода"

  хронометраж 5хв.

  Подання оперативних повідомлень синоптиків в обласному центі та містах Запорізької області.  У разі виникнення надзвичайних погодних умов населення інформується попередженнями МНС. Інформація доповнюється народний календарем прикмет.

   

  Ефір: з понеділка по п'ятницю о 18.50, повтор у 21.50   

  "Спортивний тиждень"

  хронометраж 26хв.

  Програма про фізичну культуру й фізичне виховання. Коментар фахівця спортивних подій  в Запоріжжіі. Огляд подій спортивного життя  регіону. країни, світу. Програма присвячена пропагуванню здорового способу життя.

   

  Ефір: п'ятниця о 21.25, повтор у суботу о 11.35   


  "Диван"

  хронометраж 52хв.

  Інформаційна-аналітична прямоефірна програма спрямована на молодіжну та середню аудиторію.Головна ідея про соціально-важливі теми та проблеми, а також сформувати уявлення, як вони можуть вирушуватися. Серед тем,які плануються до висвятлення: створення дитячих будинків в Україні, ставлення до абортів, необхідність освіти та реформування середньої ланки,тощо. Програма висвітлює коло тем із різних сфер життя запоріжців.

   

  Ефір: понеділок  о 19.30, повтор у неділю о 07.30   

  "Полігон"

  хронометраж 13хв.

  Щотижневий військово-політичний тележурнал, покликаний познайомити глядача з новинами життєдіяльності української армії. Про героїзм воїнів, які брали участь у проведенні антитерористичної операції. У кожній програмі – завдяки добірці інформаційно-публіцистичних сюжетів (про ЗСУ – в АТО, в тилу; ротацію військових частин Запоріжжя; реабілітацію військових, котрі повернулись з місць бойових дій; озброєння й технічне переоснащення армії; діяльність волонтерів; військово-патріотичне виховання молоді) відбуватиметься поступове підвищення престижу вітчизняних збройних сил.

   

  Ефір: субота  о 20.30, повтор у неділю о 15.00  "Степовики"
  хронометраж 13хв.


  Теленариси про життя й діяльність людей–степовиків за ментальністю, видом діяльності, творчістю, які беруть безпосередню участь у виконанні завдань і заходів Державної програми активізації розвитку економіки в агропромисловому комплексі.
  Ефір: четвер о 21.39, повтор у вівторок о 17.14

   

  "Служба 101"
  хронометраж 13хв.

  Програма знайомить глядачів з роботою співробітників ДСНС в Запорізькій області. В репортажаж  висвітлюються  реальні надзвичайні ситуації, з якими за тиждень стикнулися рятівники. Коментарі, поради, попередження про те, як поводити себе в тій чи іншій надзвичайній ситуації.


  Ефір: понеділок о 20.25, вівторок  о 10.05
   
  Яке телебачення Ви дивитесь?

  Ефірне (аналогове)
  Ефірне (цифрове DVB-T2)
  Кабельне
  Супутникове
  IPTV
  Ніяке
   
  Дивитися пряму трансляцію
       
   
       
  Рейтинг сайта в веб-каталоге misto.zp.ua
       
    Всі побажання
  що до сайту
  можна писати
  на пошту:
  zodtrk@ukr.net
   
  Им'я:
  Пароль:
  Реєстрація Забув пароль