ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА

"НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"

"ЗАПОРІЗЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ"
             
 
 
 
«    Вересень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Погода Запоріжжі » Україна
 
 • Офіційний сайт Президента
 • Кабінет міністрів України
 • Державний комітет ТБ та радіо
 • Суспільне мовлення
 • Національна рада України з питань ТБ та радіо мовлення
 • Верховна рада України


 • Запорiзька Обласна Рада
 • Запорізька мерія
 • Бердянська районна державна адміністрація

 • Ефірне телебачення та радіомовлення в Україні

 • Газета "Верже"
 • Газета "Запорозька Січ"
 • Газета "Запорізька правда"
 • Газета "Міг"
 • Газета "Субота плюс"
 • Газета "Індустріальне Запоріжжя"
 • Газета "Наше время плюс"

 • Сайти регіональних дирекцій філій ПАТ "НСТУ"

 • про Філію

  Філія публічного акціонерного товариства
   "Національна суспільна телерадіокомпанія України"
   "Запорізька регіональна дирекція"


   

  Наш літопис.


         

    Запорізьке обласне радіо – ровесник Запорізької області. Його позивні вперше пролунали в ефірі 25 лютого 1939 року. Упродовж семи десятків років обласне радіо було і залишається сьогодні осередком високої духовності і культури, професіоналізму і людяності, а також зваженої та актуальної інформації.
  Історію Запорізького обласного радіо створювали особистості , імена яких згодом стали відомими всій Україні. Це Альберт Путінцев, Микола Киценко, Володимир Яворівський. Першими господарями радіо ефіру понад 40 років були справжні професіонали своєї справи – Алла Морозова і Василь Федина.
  Через двадцять років після створення Запорізького обласного радіо, у 1959 році, у Запоріжжі і області почало розвиватися телевізійне мовлення.
  Із завершенням будівництва телецентру у Запоріжжі почала діяти обласна студія телебачення. 10 липня 1959 в ефір вийшла перша дослідна передача Запорізької студії телебачення, а рівно за місяць новостворена організація почала регулярно виходити в ефір. Вже з початку 60-х років студія мала всі основні редакції – інформаційну, громадсько-політичну, молодіжну, художню, дитячу.
  1961 року Запорізька студія була підключена до системи Центрального телебачення СРСР, що створило умови для активної участі запорізьких тележурналістів у підготовці програм і матеріалів на всесоюзний телеекран. Перш за все це були регулярні включення „Запоріжжя” у щоденну інформаційно-аналітичну програму „Естафета новин”. Така співпраця з Центральним телебаченням СРСР тривала до кінця 80-х років. У найбільш насичені подіями часи в інформаційних програмах Центрального телебачення протягом місяця проходило по 15 – 20 відеоматеріалів. На замовлення центрального телебачення Запорізька студія підготувала понад 50 великих сценарних програм, кращі з них були показані по системі „Інтербачення”.
  За часів СРСР тодішня Запорізька обласна державна телерадіокомпанія ЗОДТРК) проводила мовлення на частотах УТ (Українське Телебачення). Наприкінці 90х мовлення перейшло на «Інтер». Тоді канал мовив по буднях у денному ефірі, а у вихідні з 7.00 до 9.00. У 2002 році мовлення ЗОДТРК перейшло на «Перший Національний» щодня з 17.00 до 19.00.
  Після років ефірних «поневірянь» Запорізьке обласне телебачення отримало власні телечастоти, а згодом перейшло на цілодобове мовлення як телебачення, так і радіо.
  У 2014 році у дію вступив Закон України про Суспільне телебачення та радіомовлення України (закон 1227-VII), відповідно до якого на базі колишніх обласних державних телерадіокомпаній, а також Національної телекомпанії України, Державної телерадіокомпанії "Культура", мережі «Українського радіо» (УР-1, «Промінь», «Культура»), Державної телерадіомовної компанії "Крим", державних організацій "Київська державна регіональна телерадіокомпанія", "Севастопольська регіональна державна телерадіокомпанія", "Новгород-Сіверська регіональна державна телерадіокомпанія "Сіверська", "Криворізька регіональна державна телерадіокомпанія "Криворіжжя", що реорганізуються шляхом приєднання до Національної телекомпанії України створюється новий незалежний від бізнесу чи влади сіспільний мовник.
  Отже, Законом України від 17 квітня 2014 року передбачено утворення Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ), нагляд за діяльністю якої має здійснювати Наглядова рада.
  19 січня 2017 року була зареєстрована юридична особа ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України», з цього дня вступила в свої повноваження Наглядова рада компанії, а колишня Запорізько обласна державна телерадіокомпанія стала філією Публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Запорізька регіональна дирекція».

   
   

   

  Наша адреса: 69057, м. Запоріжжя, вул. Олександра Матросова, 24a

   

  E-mail: zodtrk@ukr.net
     
  Телефон приймальної: (061) 233-70-13
  відділу новин: (061) 233-94-77
     

   

   

  До уваги користувачів сайту!


           Вся інформація, розміщена на сайті, є інтелектуальною власністю

   публічного акціонерного товариства 

   "Національної суспільної телерадіокомпанії України"

   
  Яке телебачення Ви дивитесь?

  Ефірне (аналогове)
  Ефірне (цифрове DVB-T2)
  Кабельне
  Супутникове
  IPTV
  Ніяке
   
  Дивитися пряму трансляцію
       
   
       
  Рейтинг сайта в веб-каталоге misto.zp.ua
       
    Всі побажання
  що до сайту
  можна писати
  на пошту:
  zodtrk@ukr.net
   
  Им'я:
  Пароль:
  Реєстрація Забув пароль